Fluctu8 | Latest Podcasts | Add Podcast | Sign Up | Login

Radiožurnál

Download Latest

Summary:

Všude tam, kde se něco děje. Rozhovory, osobnosti, společnost.

Feed: http://www2.rozhlas.cz/podcast/radiozurnal.rss
Web: http://www.rozhlas.cz/iradio/podcast/

Dvacet minut Radiožurnálu - Rozhovor s předsedou Asociace malých a středních podniků Karlem Havlíčkem o výrocích předsedy Senátu Milana Štěcha na adresu živnostníků a také o kontrolách švarcsystému. Moderuje Jan Moláček.


Published: Fri, 23 Jun 2017 17:05:00 +0200
Summary: Rozhovor s předsedou Asociace malých a středních podniků Karlem Havlíčkem o výrocích předsedy Senátu Milana Štěcha na adresu živnostníků a také o kontrolách švarcsystému. Moderuje Jan Moláček...


Download | Episode Information

Host Lucie Výborné - Hosty jsou Eduard Kučera a Pavel Baudiš, zakladatelé společnosti Avast. Mluví o počítačových pirátech a virech i o tom, jak se jim nejlépe bránit. Moderuje Petr Král.


Published: Fri, 23 Jun 2017 09:05:00 +0200
Summary: Hosty jsou Eduard Kučera a Pavel Baudiš, zakladatelé společnosti Avast. Mluví o počítačových pirátech a virech i o tom, jak se jim nejlépe bránit. Moderuje Petr Král...


Download | Episode Information

Ranní interview - Hostem je Milan Kvapil, prezident Diabetické asociace ČR. Odhadem 800 tisíc lidí se léčí s cukrovkou druhého typu. V IKEMU začíná klinická studie metody, která by mohla v některých případech diabetes úplně vyléčit.


Published: Fri, 23 Jun 2017 07:50:00 +0200
Summary: Hostem je Milan Kvapil, prezident Diabetické asociace ČR. Odhadem 800 tisíc lidí se léčí s cukrovkou druhého typu. V IKEMU začíná klinická studie metody, která by mohla v některých případech diabetes úplně vyléčit. Moderuje Jiří Chu..


Download | Episode Information

Večerní Host Radiožurnálu - Hostem je Zdeněk Šesták, místopředseda Hráčské fotbalové unie. Jak chce unie pomáhat hráčům, kteří se ocitli v potížích? Jak je připravit na konec kariéry? Moderuje Zuzana Burešová.


Published: Thu, 22 Jun 2017 21:05:00 +0200
Summary: Hostem je Zdeněk Šesták, místopředseda Hráčské fotbalové unie. Jak chce unie pomáhat hráčům, kteří se ocitli v potížích? Jak je připravit na konec kariéry? Moderuje Zuzana Burešová...


Download | Episode Information

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Dá se najít podobnost mezi sdílenou suveneritou EU a brežněvovou doktrýnou omezené suverenity? Přišel čas přehodnotit institut prezidentské milosti? Co v Česku nejvíce trápí dlužníky?


Published: Thu, 22 Jun 2017 18:10:00 +0200
Summary: Dá se najít podobnost mezi sdílenou suveneritou EU a brežněvovou doktrýnou omezené suverenity? Přišel čas přehodnotit institut prezidentské milosti? Co v Česku nejvíce trápí dlužníky?..


Download | Episode Information

Dvacet minut Radiožurnálu - Rozhovor s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou o tom, zda mají žalobci právo říkat novinářům, jak mají psát o kauzách a také o tom, jak se změnila kriminalita v Česku. Moderuje Jana Klímová.


Published: Thu, 22 Jun 2017 17:05:00 +0200
Summary: Rozhovor s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou o tom, zda mají žalobci právo říkat novinářům, jak mají psát o kauzách a také o tom, jak se změnila kriminalita v Česku. Moderuje Jana Klímová...


Download | Episode Information

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Znamená odpálení mešity al-Nuri konec bojů o Irák? Kde mohou být slabiny společné evropské obrany? Co dělá sucho s hladinou podzemních vod?


Published: Thu, 22 Jun 2017 12:10:00 +0200
Summary: Znamená odpálení mešity al-Nuri konec bojů o Irák? Kde mohou být slabiny společné evropské obrany? Co dělá sucho s hladinou podzemních vod?..


Download | Episode Information

Host Lucie Výborné - Hostem je herec Jan Potměšil. Mluví o představení Růže pro Algernon i o Bytovém divadle Ferdinanda Vaňka. Moderuje Jan Pokorný.


Published: Thu, 22 Jun 2017 09:05:00 +0200
Summary: Hostem je herec Jan Potměšil. Mluví o představení Růže pro Algernon i o Bytovém divadle Ferdinanda Vaňka. Moderuje Jan Pokorný...


Download | Episode Information

Ranní interview - Hostem je Vladimír Plášil, viceprezident exekutorské komory. Nemůžte se dostat z dluhů? Mohly by vám dnes bezplatně pomoci exekutorské úřady. S čím potřebují lidé nejčastěji poradit?


Published: Thu, 22 Jun 2017 07:50:00 +0200
Summary: Hostem je Vladimír Plášil, viceprezident exekutorské komory. Nemůžte se dostat z dluhů? Mohly by vám dnes bezplatně pomoci exekutorské úřady. S čím potřebují lidé nejčastěji poradit?..


Download | Episode Information

Večerní Host Radiožurnálu - O životě na hraně a složitosti lidské duše mluví sociální kurátor pro Prahu 1 Pavel Pěnkava. Moderuje Zuzana Burešová.


Published: Wed, 21 Jun 2017 21:05:00 +0200
Summary: O životě na hraně a složitosti lidské duše mluví sociální kurátor pro Prahu 1 Pavel Pěnkava. Moderuje Zuzana Burešová...


Download | Episode Information

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Proč zasahovali policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu v lánské Lesní správě? Kam posunula české školství Kateřina Vlachová? Co znamená pro český fotbal smlouva s novým g


Published: Wed, 21 Jun 2017 18:10:00 +0200
Summary: Proč zasahovali policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu v lánské Lesní správě? Kam posunula české školství Kateřina Vlachová? Co znamená pro český fotbal smlouva s novým generálním sponzorem?..


Download | Episode Information

Dvacet minut Radiožurnálu - Rozhovor s důstojníkem Generálního štábu armády ČR a bezpečnostním analytikem Otakarem Foltýnem o bezpečnosti v Evropě a teroristických útocích. Moderuje Karolína Koubová.


Published: Wed, 21 Jun 2017 17:05:00 +0200
Summary: Rozhovor s důstojníkem Generálního štábu armády ČR a bezpečnostním analytikem Otakarem Foltýnem o bezpečnosti v Evropě a teroristických útocích. Moderuje Karolína Koubová...


Download | Episode Information

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Co může změnit nastupující ministr školství Stanislav Štech? Jak zasáhne fungování Islámského státu smrt jeho vůdce? Proč chce Kapsch prodat svůj lukrativní projekt státu?


Published: Wed, 21 Jun 2017 12:10:00 +0200
Summary: Co může změnit nastupující ministr školství Stanislav Štech? Jak zasáhne fungování Islámského státu smrt jeho vůdce? Proč chce Kapsch prodat svůj lukrativní projekt státu?..


Download | Episode Information

Host Lucie Výborné - Hostem je Kateřina Klapilová, evoluční sexuoložka. Mluví o žárlivosti, ideálu krásy i dokumentu Čí je moje dítě. Moderuje Jan Pokorný.


Published: Wed, 21 Jun 2017 09:05:00 +0200
Summary: Hostem je Kateřina Klapilová, evoluční sexuoložka. Mluví o žárlivosti, ideálu krásy i dokumentu Čí je moje dítě. Moderuje Jan Pokorný...


Download | Episode Information

Ranní interview - Hostem je Jana Klímová, ekonomická analytička. Akcionáři polostátního ČEZu si mají vyplatit nižší dividendu. Místo 40 korun navrhuje vedení 33Kč na akcii.


Published: Wed, 21 Jun 2017 07:50:00 +0200
Summary: Hostem je Jana Klímová, ekonomická analytička. Akcionáři polostátního ČEZu si mají vyplatit nižší dividendu. Místo 40 korun navrhuje vedení 33Kč na akcii...


Download | Episode Information

Večerní Host Radiožurnálu - O Bubenském slunovratu, o Památníku ticha a obnovování historické paměti mluví dokumentarista Pavel Štingl z obecně prospěšné společnosti Památník Šoa. Moderuje Zuzana Burešová.


Published: Tue, 20 Jun 2017 21:05:00 +0200
Summary: O Bubenském slunovratu, o Památníku ticha a obnovování historické paměti mluví dokumentarista Pavel Štingl z obecně prospěšné společnosti Památník Šoa. Moderuje Zuzana Burešová...


Download | Episode Information

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Získá zdejší sport po výměně v křesle ministra školství peníze, které byly vyšetřováním omezeny? Co rozhodlo o výsledku nové volby ředitele Slovenské televize a rozhlasu? Jak kvalitní jsou n


Published: Tue, 20 Jun 2017 18:10:00 +0200
Summary: Získá zdejší sport po výměně v křesle ministra školství peníze, které byly vyšetřováním omezeny? Co rozhodlo o výsledku nové volby ředitele Slovenské televize a rozhlasu? Jak kvalitní jsou nové české detektivky?..


Download | Episode Information

Dvacet minut Radiožurnálu - Rozhovor s volebním lídrem ČSSD Lubomírem Zaorálkem o progresivním zdanění a také o tom, s čím jdou sociální demokraté do voleb. Moderuje Jan Pokorný.


Published: Tue, 20 Jun 2017 17:05:00 +0200
Summary: Rozhovor s volebním lídrem ČSSD Lubomírem Zaorálkem o progresivním zdanění a také o tom, s čím jdou sociální demokraté do voleb. Moderuje Jan Pokorný...


Download | Episode Information

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Spojené státy jsou v šoku z úmrtí studenta vězněného v Severní Koreji. Odboráři slovenské pobočky Wolkswagen stávkují. Mají tak nízké platy? Jak se podařilo dopravit do Mogolska koně Převals


Published: Tue, 20 Jun 2017 12:10:00 +0200
Summary: Spojené státy jsou v šoku z úmrtí studenta vězněného v Severní Koreji. Odboráři slovenské pobočky Wolkswagen stávkují. Mají tak nízké platy? Jak se podařilo dopravit do Mogolska koně Převalského a co je čeká?..


Download | Episode Information

Host Lucie Výborné - Hostem je Romuald Štěpán Rob, katolický kněz, který se podílel na vzniku dokumentu České televize Z lásky nenávist. Mluví o problematice domácího násilí. Moderuje Lucie Výborná.


Published: Tue, 20 Jun 2017 09:05:00 +0200
Summary: Hostem je Romuald Štěpán Rob, katolický kněz, který se podílel na vzniku dokumentu České televize Z lásky nenávist. Mluví o problematice domácího násilí. Moderuje Lucie Výborná...


Download | Episode Information

Ranní interview - Hostem je Ondřej Tichota z Evropského spotřebitelského centra při ČOI. Internetoví podvodníci zneužívají služby AirBnB a chtějí platby předem. Jak jsou úspěšní? Moderuje Jiří Chum.


Published: Tue, 20 Jun 2017 07:50:00 +0200
Summary: Hostem je Ondřej Tichota z Evropského spotřebitelského centra při ČOI. Internetoví podvodníci zneužívají služby AirBnB a chtějí platby předem. Jak jsou úspěšní? Moderuje Jiří Chum...


Download | Episode Information

Večerní Host Radiožurnálu - Hostem je Klára Hlubocká, členka Záchranné brigády kynologů Pardubického kraje. Svého psa má vycvičeného pro hledání otrávených ptáků a návnad. Moderuje Zuzana Burešová.


Published: Mon, 19 Jun 2017 21:05:00 +0200
Summary: Hostem je Klára Hlubocká, členka Záchranné brigády kynologů Pardubického kraje. Svého psa má vycvičeného pro hledání otrávených ptáků a návnad. Moderuje Zuzana Burešová...


Download | Episode Information

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Začaly rozhovory o brexitu. Jak by mohlo vypadat nové partnertví Británie a EU? Demise Valachové platí. Mohlo odcházení poškodit ČSSD? Jak se dá bojovat s lesními požáry, které zuří v Portugalsk


Published: Mon, 19 Jun 2017 18:10:00 +0200
Summary: Začaly rozhovory o brexitu. Jak by mohlo vypadat nové partnertví Británie a EU? Demise Valachové platí. Mohlo odcházení poškodit ČSSD? Jak se dá bojovat s lesními požáry, které zuří v Portugalsku?..


Download | Episode Information

Dvacet minut Radiožurnálu - Rozhovor s předsedou Českého olympijského výboru Jiřím Kejvalem o financování českého sportu. Moderuje Jan Moláček.


Published: Mon, 19 Jun 2017 17:05:00 +0200
Summary: Rozhovor s předsedou Českého olympijského výboru Jiřím Kejvalem o financování českého sportu. Moderuje Jan Moláček...


Download | Episode Information

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Řidič dodávky vjel v Londýně do muslimů. Zemřel jeden člověk, 10 utrpělo zranění. Jaký byl motiv útočníka? Proč sestřelili Američané syrský letoun a co z toho plyne pro vývoj války? Jak oc


Published: Mon, 19 Jun 2017 12:10:00 +0200
Summary: Řidič dodávky vjel v Londýně do muslimů. Zemřel jeden člověk, 10 utrpělo zranění. Jaký byl motiv útočníka? Proč sestřelili Američané syrský letoun a co z toho plyne pro vývoj války? Jak ochránit bezpečnost plavců na větších pl..


Download | Episode Information

Host Lucie Výborné - Hostem je Blanka Říhová, přední česká vědkyně a imunoložka specializující se na imunoonkoterapii. Moderuje Lucie Výborná.


Published: Mon, 19 Jun 2017 09:05:00 +0200
Summary: Hostem je Blanka Říhová, přední česká vědkyně a imunoložka specializující se na imunoonkoterapii. Moderuje Lucie Výborná...


Download | Episode Information

Ranní interview - Hostem je Ondřej Nováček, šéfredaktor Českého rozhlasu Plus. Tématem všech rozhasových stanic je tento týden voda. Týden vody upozorňuje na problémy s jejím nedostatkem.


Published: Mon, 19 Jun 2017 07:50:00 +0200
Summary: Hostem je Ondřej Nováček, šéfredaktor Českého rozhlasu Plus. Tématem všech rozhasových stanic je tento týden voda. Týden vody upozorňuje na problémy s jejím nedostatkem...


Download | Episode Information

Glosa Pavla Maurera - Už jste někdy ochutnali Štramberské uši? Jako správní a hrdí Češi, a obzvláště Moraváci, byste měli tento pojem perfektně znát a být na něj náležitě pyšní.


Published: Sun, 18 Jun 2017 12:10:00 +0200
Summary: Už jste někdy ochutnali Štramberské uši? Jako správní a hrdí Češi, a obzvláště Moraváci, byste měli tento pojem perfektně znát a být na něj náležitě pyšní...


Download | Episode Information

Zápisník zahraničních zpravodajů - Jean-Claude Brialy byl nejen slavný herec, ale také restauratér. Jeho podnik byl vyhlášenou restaurací a zapisovali se do knihy návštěv známé osobnosti. Tu ale někdo ukradl a nikdy se nenašla.


Published: Sun, 18 Jun 2017 09:50:00 +0200
Summary: Jean-Claude Brialy byl nejen slavný herec, ale také restauratér. Jeho podnik byl vyhlášenou restaurací a zapisovali se do knihy návštěv známé osobnosti. Tu ale někdo ukradl a nikdy se nenašla...


Download | Episode Information

Zápisník zahraničních zpravodajů - O Španělech je známo, že si v barech a tavernách dají ke skleničce rádi tapas. Jedním z nejoblíbenějších jsou krokety v různých variantách.


Published: Sun, 18 Jun 2017 09:45:00 +0200
Summary: O Španělech je známo, že si v barech a tavernách dají ke skleničce rádi tapas. Jedním z nejoblíbenějších jsou krokety v různých variantách...


Download | Episode Information

Zápisník zahraničních zpravodajů - Ramadán maže tradiční rozdělení na snídani, oběd a večeři. Mladí Egypťané v Káhiře začali pořádat noční pikniky s přáteli.


Published: Sun, 18 Jun 2017 09:35:00 +0200
Summary: Ramadán maže tradiční rozdělení na snídani, oběd a večeři. Mladí Egypťané v Káhiře začali pořádat noční pikniky s přáteli...


Download | Episode Information

Zápisník zahraničních zpravodajů - Thajská kuchyně patří mezi nejoblíbenější na světě. Sami Thajci ale stále častěji přicházejí na chuť evropským pokrmům. Velký úspěch tam sklízejí české uzeniny.


Published: Sun, 18 Jun 2017 09:20:00 +0200
Summary: Thajská kuchyně patří mezi nejoblíbenější na světě. Sami Thajci ale stále častěji přicházejí na chuť evropským pokrmům. Velký úspěch tam sklízejí české uzeniny...


Download | Episode Information

Zápisník zahraničních zpravodajů - Od počátku 19. století a především po osvobození Bulharska z Turecké nadvlády zamířila řada českých intelektuálů pomáhat mladému bulharskému národu. Řada z nich se pak usadila v Sofii nadobro.


Published: Sun, 18 Jun 2017 09:15:00 +0200
Summary: Od počátku 19. století a především po osvobození Bulharska z Turecké nadvlády zamířila řada českých intelektuálů pomáhat mladému bulharskému národu. Řada z nich se pak usadila v Sofii nadobro...


Download | Episode Information

Zápisník zahraničních zpravodajů - Český prezident vyznamenal válečné veterány v Londýně. Miroslav Liškutín a Ivan Otto Schwarz vzpomínají na své působení v RAF.


Published: Sun, 18 Jun 2017 09:10:00 +0200
Summary: Český prezident vyznamenal válečné veterány v Londýně. Miroslav Liškutín a Ivan Otto Schwarz vzpomínají na své působení v RAF...


Download | Episode Information

Ranní interview - Hostem je cimrmanolog Miloň Čepelka. Divadlo Járy Cimrmana se dnes vrátí do míst, kde to všechno začalo. Po 50 letech opět vystoupí v pražské Malostranské besedě. Moderuje Jiří Chum.


Published: Sun, 18 Jun 2017 08:50:00 +0200
Summary: Hostem je cimrmanolog Miloň Čepelka. Divadlo Járy Cimrmana se dnes vrátí do míst, kde to všechno začalo. Po 50 letech opět vystoupí v pražské Malostranské besedě. Moderuje Jiří Chum...


Download | Episode Information

Večerní Host Radiožurnálu - Hostem je MUDr. Peter Hajduk, holistický lékař, odborník na regenerativní medicínu, léčbu nemocí vlasů a transplantaci vlasů. Moderuje Michaela van Erne.


Published: Sat, 17 Jun 2017 23:05:00 +0200
Summary: Hostem je MUDr. Peter Hajduk, holistický lékař, odborník na regenerativní medicínu, léčbu nemocí vlasů a transplantaci vlasů. Moderuje Michaela van Erne...


Download | Episode Information

O Roma vakeren - Představíme mladého návrháře z Ústí nad Labem, k mikrofonu pozveme Gabrielu Slovákovou - ředitelku ženské věznice ve Světlé nad Sázavou a budeme si povídat o ochotnickém divadle s Marošem Balogem. Moderuje Jaroslav Seze


Published: Sat, 17 Jun 2017 20:05:00 +0200
Summary: Představíme mladého návrháře z Ústí nad Labem, k mikrofonu pozveme Gabrielu Slovákovou - ředitelku ženské věznice ve Světlé nad Sázavou a budeme si povídat o ochotnickém divadle s Marošem Balogem. Moderuje Jaroslav Sezemský...


Download | Episode Information

Glosa Pavla Maurera - Mořská okurka je velmi zvláštní pochutina. Pokud se chystáte na dovolenou do Chorvatska, kde je jedno z nejkrásnějších a nejčistších moří v Evropě, tak tam, ale i jinde ve Středomoří tyhle okurky na mořském dně


Published: Sat, 17 Jun 2017 12:10:00 +0200
Summary: Mořská okurka je velmi zvláštní pochutina. Pokud se chystáte na dovolenou do Chorvatska, kde je jedno z nejkrásnějších a nejčistších moří v Evropě, tak tam, ale i jinde ve Středomoří tyhle okurky na mořském dně můžete občas zahlé..


Download | Episode Information

Ranní interview - Hostem je Jan Hamáček, místopředseda ČSSD. Sociální demokracie dnes odhalí své plány pro podzimní sněmovní volby. Dosud nejsilnější volební strana vyměnila předsedu i hlavního volebního lídra. Moderuje Štěpán Po


Published: Sat, 17 Jun 2017 08:50:00 +0200
Summary: Hostem je Jan Hamáček, místopředseda ČSSD. Sociální demokracie dnes odhalí své plány pro podzimní sněmovní volby. Dosud nejsilnější volební strana vyměnila předsedu i hlavního volebního lídra. Moderuje Štěpán Pokorný...


Download | Episode Information

Večerní Host Radiožurnálu - Hostem je Tomáš Prachař, milovník motorek. Projel některé severské i asijské státy, navštívil Balkán a pořád si plní své cestovatelské sny. Vypráví o svých zážitcích a lidech, které potkal. Moderuje


Published: Fri, 16 Jun 2017 21:05:00 +0200
Summary: Hostem je Tomáš Prachař, milovník motorek. Projel některé severské i asijské státy, navštívil Balkán a pořád si plní své cestovatelské sny. Vypráví o svých zážitcích a lidech, které potkal. Moderuje Zuzana Burešová...


Download | Episode Information

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Čím hájí Štěch svůj projev, ve kterém označil část živnostníků za pseudopodnikatele a je důvod žádat jeho odvolání? V 87 letech zemřel bývalý kancléř Helmut Kohl. Jaké měl místo v hist


Published: Fri, 16 Jun 2017 18:10:00 +0200
Summary: Čím hájí Štěch svůj projev, ve kterém označil část živnostníků za pseudopodnikatele a je důvod žádat jeho odvolání? V 87 letech zemřel bývalý kancléř Helmut Kohl. Jaké měl místo v historii? Jak bude postupovat rekonstrukce vyho..


Download | Episode Information

Dvacet minut Radiožurnálu - Hostem je rektor Masarykovy univerzity v Brně Mikuláš Bek. Mluví o financování školství a nesplněných slibech současné vlády. Moderuje Karolína Koubová.


Published: Fri, 16 Jun 2017 17:05:00 +0200
Summary: Hostem je rektor Masarykovy univerzity v Brně Mikuláš Bek. Mluví o financování školství a nesplněných slibech současné vlády. Moderuje Karolína Koubová...


Download | Episode Information

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Prezdenta Miloše Zemana přijme v Londýně královna Alžběta II. O jakých tématech se bude mluvit? S jakou reakcí se setkal nápad Štěcha z ČSSD zvýšit odvody pro živnostníky a získat tak zaměstn


Published: Fri, 16 Jun 2017 12:10:00 +0200
Summary: Prezdenta Miloše Zemana přijme v Londýně královna Alžběta II. O jakých tématech se bude mluvit? S jakou reakcí se setkal nápad Štěcha z ČSSD zvýšit odvody pro živnostníky a získat tak zaměstnance?..


Download | Episode Information

Ranní interview - Hostem je Alexandr Tomský, specialista na britskou monarchii. Jak vypadá audience u královny? Prezdenta Miloše Zemana přijme v Londýně královna Alžběta II. Prezident také vyznamená válečné veterány. Moderuje Jiří Chum.


Published: Fri, 16 Jun 2017 07:50:00 +0200
Summary: Hostem je Alexandr Tomský, specialista na britskou monarchii. Jak vypadá audience u královny? Prezdenta Miloše Zemana přijme v Londýně královna Alžběta II. Prezident také vyznamená válečné veterány. Moderuje Jiří Chum...


Download | Episode Information

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Politická budoucnost Bohuslava Sobotky. Senátor František Čuba. Požár výškové budovy v Londýně.


Published: Thu, 15 Jun 2017 18:10:00 +0200
Summary: Politická budoucnost Bohuslava Sobotky. Senátor František Čuba. Požár výškové budovy v Londýně...


Download | Episode Information

Dvacet minut Radiožurnálu - Rozhovor s ministrem vnitra Milanem Chovance z ČSSD o vnitrostranické situace sociální demokracie a také o volbách. Moderuje Karolína Koubová.


Published: Thu, 15 Jun 2017 17:05:00 +0200
Summary: Rozhovor s ministrem vnitra Milanem Chovance z ČSSD o vnitrostranické situace sociální demokracie a také o volbách. Moderuje Karolína Koubová...


Download | Episode Information

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře - Bude ČSSD s novým vedením těžším soupeřen hnutí ANO? Zavedení bezpoplatkového roamingu. Debata Vladimira Putina s občany.


Published: Thu, 15 Jun 2017 12:10:00 +0200
Summary: Bude ČSSD s novým vedením těžším soupeřen hnutí ANO? Zavedení bezpoplatkového roamingu. Debata Vladimira Putina s občany...


Download | Episode Information

Host Lucie Výborné - Hostem je hokejista Jakub Voráček. Mluví o NHL i o své nadaci, kterou založil pro boj s roztroušenou sklerózou. Moderuje Jan Pokorný.


Published: Thu, 15 Jun 2017 09:05:00 +0200
Summary: Hostem je hokejista Jakub Voráček. Mluví o NHL i o své nadaci, kterou založil pro boj s roztroušenou sklerózou. Moderuje Jan Pokorný...


Download | Episode Information

Ranní interview - V čele ČSSD dnes končí Bohuslav Sobotka. Ve funkci předsedy strany ho vystřídá Milan Chovanec, volebním lídrem sociálních demokratů bude Lubomír Zaorálek...


Published: Thu, 15 Jun 2017 07:50:00 +0200
Summary: V čele ČSSD dnes končí Bohuslav Sobotka. Ve funkci předsedy strany ho vystřídá Milan Chovanec, volebním lídrem sociálních demokratů bude Lubomír Zaorálek.....


Download | Episode Information

Večerní Host Radiožurnálu - Rozhovor se spisovatelkou Ludmilou Vaňkovou nejenom o historických románech. Patricie Strouhalová.


Published: Wed, 14 Jun 2017 21:05:00 +0200
Summary: Rozhovor se spisovatelkou Ludmilou Vaňkovou nejenom o historických románech. Patricie Strouhalová...


Download | Episode Information
>>
 1 of 357 
Page: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]
[17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]
[32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46]
[47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61]
[62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]
[77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91]
[92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106]
[107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121]
[122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136]
[137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151]
[152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166]
[167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181]
[182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196]
[197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211]
[212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226]
[227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241]
[242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256]
[257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271]
[272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286]
[287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301]
[302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316]
[317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331]
[332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346]
[347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357]
©2017 Pattern Media - Privacy Policy - Contact Us - Site Map